Symulator Jazdy

Symulator jazdy to najpopularniejszy w Polsce i jednocześnie najbardziej realistyczny symulator nauki jazdy. Symulator jazdy pozwala na praktyczną naukę, podczas której spotkasz się z realnymi sytuacjami na drodze, przez co wyćwiczysz prawidłowe reakcje i odruchy dobrego kierowcy. Symulator nauki jazdy to program wykorzystywany w szkoleniu przez profesjonalne ośrodki szkolenia kierowców. Program pozwala na realne przyswojenie znajomości ruchu drogowego, poznasz realne sytuacje zdarzające się w ruchu drogowym, w tym poruszanie się w prawdziwych sytuacjach drogowych, skutki wymuszenia pierwszeństwa czy potrącenia pieszego. Dzięki symulatorowi będziesz mógł również rozwiązywać wirtualne testy na prawo jazdy.
W symulatorze możesz sterować pojazdami przy użyciu klawiatury lub kierownicy. Wyjątkowy realizm sytuacji drogowych sprawi, że poczujesz się jak w realnym ruchu drogowym. Dodatkowo, manewry możesz ćwiczyć również na wirtualnym placu manewrowym.

Zobacz galerię symulatora jazdy (kliknij, aby powiększyć):Wymagania sprzętowe: Windows XP, Vista lub 7, CPU: Intel Pentium IV 2.0 GHz AMD Athlon 2400+ RAM: 1GB (2GB Vista), Dysk 4 GB, Dźwięk zgodny z DirectX9