Nauka Jazdy
Szkoła Dobrej Jazdy,Edyta Śnioch


Kielce

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą jedynej tego typu placówki w Kielcach. Prowadzimy kursy dla początkujących. Jednak od innych wyróżnia nas to, że proponujemy także lekcje dla osób posiadających już prawo jazdy, które z różnych przyczyn od dawna nie jeździły autem.

Szkoła Dobrej Jazdy powstała także z myślą o ludziach, których traumatyczne przeżycia związane są z tym, że byli uczestnikami wypadku samochodowego, bądź jego świadkami. Bardzo często lęk przed prowadzeniem pojazdu jest wynikiem zespołu stresu pourazowego.

Nasza szkoła zapewni Państwu fachową pomoc. Prowadzący zajęcia posiada nie tylko uprawnienia z zakresu metodyki ruchu, ale jednocześnie jest terapeutą z 15-letnim stażem. Współpraca ze szkołą jazdy HIT potwierdza wieloletnie doświadczenie instruktorskie. Jeśli obawiasz się ponownie usiąść za kierownicą, pomożemy Ci pokonać lęk i odnaleźć się w każdej stresującej sytuacji.
Szkoła Dobrej Jazdy to także alternatywa dla tych, którzy chcą pokonać traumę i niepokój oraz nauczyć się opanowania. Jesteśmy po to, abyś czuł się pewnie i bezpiecznie na drodze. Posiadamy sale dydaktyczne i plac manewrowy. Nasza placówka powstała przy współpracy z Biurem Doradztwa Biznesowego w Kielcach, dzięki wsparciu funduszy unijnych.

Jestem instruktorem rozpoznawalnym w Kielcach.
Moi kursanci chwalą sobie moje metody nauki, prowadzenia zajęć.
Lubię to co robię, a każdy kontakt z nowym kursantem to nie jest dla mnie rutyna tylko nowe spojrzenie na kursanta.
Zapraszam Cię na zajęcia do mnie, zajęcia indywidualne,grupowe,weekendowe.
Moja szkoła dostosowuje się do indywidualnych potrzeb każdego kursanta :-)
Jeżeli namówisz znajomych na wspólne zrobienie prawa jazdy, wtedy każdy z Was otrzyma zniżkę 100 zł za kurs- zapłacicie TYLKO 1050 zł.

ZAPRASZAM!!!

Dane szkoły:
Świętokrzyskie, powiat: Kielecki.
adres: Zagórska 162, 25-362 Kielce
telefon: 603408237
strona: www.szkoladobrejjazdy.eu
email: edytasnioch@wp.pl

dodano: 10-06-2014, 15:52


  POBIERZ OFICJALNE TESTY 2019 kat. ABCDT na WINDOWS [522 MB]    

  Testy 2018 na Androida
___________________________________