Nauka Jazdy
OSK JAZDA Orlik


Jastrzębie-Zdrój, Radlin, Rybnik, Wodzisław Śląski

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, działającą na rynku od kilku lat, prowadzącą szkolenia w zakresie kategorii "A", "B" i "B1" - prawko od 16-stu lat. Zasięgiem swym, obejmujemy okolice Jastrzębia Zdroju, Żor, powiatu wodzisławskiego i rybnickiego.
Zatrudniamy 20 instruktorów, którzy są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. Nasze biura: w Jastrzębiu i Wodzisławiu służą Państwu swoją pomocą poprzez udzielanie informacji, dokonywanie zapisów na kurs i kompletowanie dokumentów niezbędnych do przystąpienia do egzaminu państwowego. Obsługa biura doradzi także Państwu przy wyborze kursu, tak aby był on jak najlepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb kursanta oraz, w razie trudności, pomoże w kontakcie z instruktorami.

Część teoretyczna przeprowadzana jest przez certyfikowaną i doświadczoną kadrę, która przedstawi Państwu nie tylko podstawowe przepisy ruchu drogowego, ale także zapozna Państwa z ich praktycznym zastosowaniem podczas jazdy czy to w sytuacji egzaminacyjnej, czy później w samodzielnym prowadzeniu pojazdu.

Nasze szkolenie praktyczne charakteryzuje się bezstresową jazdą, wysoką zdawalnością i dużym zadowoleniem naszych kursantów. Doświadczenie instruktorów pozwoli na zapoznanie Państwa z trudnymi sytuacjami na jastrzębskich lub rybnickich drogach, na których odbywa się egzamin państwowy. Maksymalne wykorzystanie czasu na jazdach owocuje większymi zdolnościami kandydata na kierowcę, a co za tym idzie- sukcesem na egzaminie.

Każdego z Państwa zapraszamy na pierwszy, niezobowiązujący wykład, na którym będą Państwo mieli okazję przekonać się, że nie będziecie żałowali wyboru naszego Ośrodka.

Odbywając kurs w naszym Ośrodku będą mieli Państwo gwarancję 100% satysfakcji!Nasze punkty:
- Jastrzębie-Zdrój (C.H. DOMUS, Al. Piłsudskiego 2a)
- Radlin (OSP Biertułtowy w Radlinie, ul. Rymera 15b)
- Rybnik (ATForum Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne, ul Rudzka 14)
- Wodzisław Śląski ( LO nr 1 im. 14 Pułku Powstańców Śląskich, ul. Szkolna 1)

Szczegóły na stronie -> www.jazdaorlik.pl! ZAPRASZAMY :)


Dane szkoły:
śląskie, powiat: .
adres: , Jastrzębie-Zdrój, Radlin, Rybnik, Wodzisław Śląski
telefon: 500 655 481
strona: www.jazdaorlik.pl
email: jazdaorlik@op.pl

dodano: 22-09-2011, 16:00


  POBIERZ OFICJALNE TESTY 2019 kat. ABCDT na WINDOWS [522 MB]    

  Testy 2018 na Androida
___________________________________