Nauka Jazdy
Nauka jazdy Leszno Hubertus


Leszno

Witam przyszłego kursanta. Mam na imię Hubert Breska i prowadzę Ośrodek Szkolenia Kierowców \"Hubertus\".

Zajmujemy się kurami nauki jazdy w Lesznie i okolicach, przeszkolimy Cię na kurs prawa jazdy kategorii B., organizujemy także jazdy doszkalające dla osób które chcą sobie przypomnieć i utrwalić technikę jazdy samochodem, oraz dla osób które niestety nie zdały egzaminu na prawo jazdy.

Naszym celem jest tak, aby nasz kursant zdał egzamin nauki jazdy za pierwszym razem.

Nasze cechy to: wysoko wykwalifikowana i przeszkolona kadra instruktorów, którzy w w miły i bezstresowy sposób przygotują Cię do kursu nauki jazdy; auta szkoleniowe takie same jak w ośrodku egzaminowania, co oznacza, że nie będzie dodatkowego stresu podczas zdawania egzaminu; oraz nowoczesna sala wykładowa, która umożliwi Ci przyswojenie części teoretycznej i zdanie testów bez żadnych błędów.

Każda osoba, która skorzysta z zapisze się na kurs nauki jazdy otrzyma wszystkie potrzebne pomoce szkoleniowe gratis: podręcznik kierowcy, testy (płyta cd), testy książka.

Każdego kursanta traktujemy indywidualnie, w miłej atmosferze bardzo szybko nauczy się technik kierowania i opanuje je do perfekcji. Szkolenie prowadzimy na terenie Leszna w strefie egzaminowania, godziny szkolenia dostosowujemy do możliwości kursanta, w czasie dogodnym dla Ciebie.

Dołącz do grona zadowolonych kursantów i zapisz się na kurs nauki jazdy do OSK \"Hubertus\". Serdecznie zapraszamy.

\"logo
Dane szkoły:
Wielkopolska, powiat: Leszczyński.
adres: ul. Zamenhofa 92/7, 64-100 Leszno
telefon: 601 563 243
strona: hubertus-prawko.pl
email: hubertusprawko@wp.pl

dodano: 1-02-2011, 13:34


Pobierz nowy program: Testy na prawo jazdy 2015 kat. ABC [80.6 MB]


___________________________________